Kde se nacházíte: Je dobré vědět → Výměna odkazů

Výměna odkazů

Pro naše klienty jsme připravili možnost výměny odkazů. Je to jedna z možností podpory webu, tzv. SEO - search engine optimization (optimalizace pro vyhledávače).

Podobně jako u Registrace do katalogů jde především o zvýšení tzv. pageranků (hodnocení stránek), které mají přímý vliv na umístění ve vyhledávačích (Seznam, Google). Stránky katalogů, na kterých jsou umístěny odkazy mají převážně velmi nízké hodnoceni (PR) a je na nich odkazů hodně, což snižuje Váš zisk z umístění. Na internetu již existuje spousta systémů výměny odkazů, z čehož je vidno jak je tato služba žádána. Často ale umístěním odkazů do Vašich stránek většinou tzv. lištou naprosto narušíte grafiku webu nebo riskujete odkazy na pornografii či jiné nevhodné weby. Ve veřejných výměnných systémech jsou obvykle weby s velmi nízkým hodnocením.

Proto jsme na základě potřeb našich klientů vytvořili systém vlastní, kdy do patičky případně sloupku webu umístíme sekci odkazů, která bude plně zapadat do grafiky webu (cca 1 hodina práce), bude zobrazována na všech stránkách daného webu (i tisíce odkazů). Počet odkazů je optimalizován dle potřeb grafiky či majitele webu.

Parametry výměny odkazů

  • jednorázová investice (cca 1hodina práce)
  • uzavřený systém jen pro weby klientů
  • možnost preferencí či zákazu konkurenčních webů
  • volitelný počet odkazů
  • matematický model zohledňujíci kvalitu PageRanků

Články

Kontakt

Hopkins (Jaroslav Pour)
tel: 777 667 947
e-mail: jarda@celistvost.info
ICQ: 314 098 307
Skype: hopkins-cz

Další činnosti

Kam dále

ikonka CRO